Remont dzwonu na wieży...
Śpiewaliśmy hymn
Barwy jesieni...
Msza św. na Wszystkich Świętych
Pożegnaliśmy Pana Miecia...
Śpiewaliśmy hymn

O skutkach niemodlenia...Jeden z warszawskich księży opowiadał, że chodził kiedyś po kolędzie i nieco zdziwiony słyszał, jak w jednym z mieszkań padło pytanie: idzie ksiądz pod siedemnastkę? To dobrze, bo tam trzeba iść. W kolejnym mieszkaniu znowu: idzie ksiądz do siedemnastki? Tam ksiądz jest potrzebny. Sytuacja powtórzyła się jeszcze ze dwa razy.

Kiedy wreszcie wszedł do mieszkania nr 17, zobaczył, że mieszka tam małżeństwo w średnim wieku. Po modlitwie zapytał wprost kobiety: kocha pani swojego męża. - Tak kocham go? A pan kocha swoją żonę? - Tak, on mnie kocha - szybko odpowiedziała żona.

Na zaskoczoną minę księdza wyjaśniła: widzę, że sąsiedzi już na nas ponadawali. Tak, dość często się kłócimy. Ale naprawdę się kochamy. Bo widzi ksiądz, ja przez całe życie modliłam się o dobrego męża. I mam dobrego męża. A on się nie modlił. I ma to, co ma...

za: Czarny humor

 

 

 

 

 

Adwent już za:

Przypomnienia

Kalendarz wywozu odpadów 2018

Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.

Więcej…

Kontakt

LumenTV

Twitter
NaMarginesie Przyjdź pomóc - Rodaki, Ryczówek, Klucze, Jaroszowiec, diecezja sosnowiecka, województwo małopolskie https://t.co/3M2ncIzMsJ
41s
NaMarginesie Zasłyszane: mamy dzisiaj więcej magistrów prawa, niż prawych ludzi...
15m
NaMarginesie 14 listopada - Dzień Seniora - Rodaki, Ryczówek, Klucze, Jaroszowiec, diecezja sosnowiecka, województwo małopolskie https://t.co/kpjw2qPNjk
34m

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj314
WczorajWczoraj1115
W tym miesiącuW tym miesiącu16694
W sumieW sumie1623941

Niedzielny suchar

Nauczyciel pyta Jasia:
- Jakie znasz żywioły?
Jasiu odpowiada: - Ogień, woda i piwo.
- Piwo? – dziwi się nauczyciel.
- No tak. Zawsze, gdy tata wraca do domu podpity, to mama mówi: "Ojciec znowu w swoim żywiole".