Gromniczna sypnęła puchemNiespodziankę nam zrobiła Matka Boża Gromniczna. W nocy drzewa i ulice 2 lutego przykrył obfity śnieg. Znów wyruszyć musiały na drogi pługi i piaskarki. I choć biały puch jest nietrwały, ponieważ temperatura w dzień dodatnia i szybko będzie topniał, warto go sobie utrwalić na zdjęciach.

 

 

Komentarze  

#2 Jan Sztaudynger 2017-02-15 16:24
Już lada dzień
Już lada dzień
Skowronek się ukaże
I porwie w blask
Zimowych pól pejzaże.
Uniesie je
Jak kwiatów pęk ku górze,
Rozgrzeszy je
Dopiero hen... w lazurze.
Cytować
#1 parafianka 2017-02-08 23:31
Bardzo ładne, piękne fotki nasz ksiądz "Jaro''zrobił bo zima to Wielka artystka i świetna dekoratorka,nie ujmując zdolności innym porom roku , myślę że wiosna też się popisze i ukaże w kwitnącej bieli na takich fotkach......
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież