Jan i Maria znów dzwonią...
Odpust, 60 - lecie parafii, 50 lecie życia i 25 - lecie kapłaństwa Proboszcza
I po remoncie zakrystii i okolic...
Pielgrzymka do Krzeszowa na Dolnym Śląsku

Nie dziwi nicZasłyszane: zbliża się spowiedź przed Bożym Narodzeniem 1980 r. Pełnię dyżur w konfesjonale przy wejściu do naszego kościoła, gdzie zazwyczaj zdarzały się najostrzejsze przypadki.

Pod koniec dyżuru, jest już ciemno, przed konfesjonałem klęka facet i powiada: – Przepraszam księdza, pijany jestem, to się nie będę spowiadał, ale chciałem księdzu tylko powiedzieć - aleśmy tej komunie dopier..., niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! A ja na to: – Na wieki wieków amen! […] Albowiem nie masz takiej rzeczy pod słońcem, która zdziwi księdza katolickiego.

o. Jan Andrzej Kłoczowski OP

 

 

 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Początek jesieni za:

Przypomnienia

Kalendarz wywozu odpadów 2018

Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.

Więcej…

Kontakt

LumenTV

Twitter
NaMarginesie Humor zeszytów: "W ostatnią niedzielę odbyło się poświęcenie nowych dzwonów. Najważniejsze osoby w wiosce - ksiądz… https://t.co/2wfiX2efev
7h
NaMarginesie Humor zeszytów: "My, dzieci, musimy słuchać mamy, co jest czasami trudne. Najbardziej ze wszystkich słucha mamy tatuś."
7h
NaMarginesie Humor zeszytów: "W wieku dwunastu lat Jezus po raz pierwszy pielgrzymował do Grobu Świętego w Jerozolimie."
7h

Odwiedziło nas

DzisiajDzisiaj664
WczorajWczoraj1061
W tym miesiącuW tym miesiącu16723
W sumieW sumie1562701

Uśmiechnij się

Turysta wynajął kwaterę u górala. Przed snem pyta bacę:
- Macie tu może budzik?

- Eee, panocku, nas to kogut budzi.
- Dobrze, to powiedzcie mu, że ja zamawiam budzenie na dziewiątą.