Zmarł ks. K. Mrówka16 września 2017 roku w 87 roku życia i w 60 roku kapłaństwa zmarł ks. kan. Kazimierz Mrówka, emerytowany proboszcz parafii pw. św. Franciszka z Asyżu w Niegowonicach.

Program uroczystości pogrzebowych

EKSPORTA:
19 września br., wtorek, godz. 15.00  - Msza Święta w intencji zmarłego w kościele pw. NSPJ w Będzinie
godz. 19.00 - Msza Święta w intencji zmarłego w kościele pw. św. Franciszka z Asyżu w Niegowonicach

POGRZEB:
20 września br., środa – kościół pw. św. Anny w Grabowej
godz. 14.00 – Msza Święta pogrzebowa, której przewodniczył będzie  J.E. ks. bp Piotr Skucha.

Zmarły pochowany zostanie na cmentarzu parafialnym w Grabowej.

Miłosierny Boże spraw, aby Twój sługa, prezbiter Kazimierz, którego w ziemskim życiu zaszczyciłeś świętym posłannictwem, radował się wiecznie w niebieskiej chwale. Przez Chrystusa, Pana naszego. Amen.