Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2018

15 grudnia 2017 r. (piątek) - Adwentowy Dzień Skupienia, Dzień Spowiedzi (ks. Tomasz Zmarzły z Czeladzi)

26 grudnia 2017 r. (wtorek) - II dzień Bożego Narodzenia, – chrzest dzieci w czasie Mszy św. o godz. 11.00.

22 – 24 marca 2018 r. (czwartek – sobota) - Rekolekcje Wielkopostne (ks. Tomasz Zmarzły z tygodnika "Niedziela", historyk sztuki)

25 marca - zmiana czasu na letni

2 kwietnia – Poniedziałek Wielkanocny - chrzest dzieci w czasie Mszy św. o godz. 11.00.

29 kwietnia (niedziela) - odpust ku czci św. Marka w zabytkowym kościele

1 maja (wtorek) - odpust ku czci św. Józefa w Ryczówku

19 maja (sobota) - I Komunia św.

26 maja (sobota) - pielgrzymka autokarowa do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic

27 maja - Rocznica I Komunii św.

26 sierpnia (niedziela) - odpust ku czci NMP Częstochowskiej, 25 – lecie kapłaństwa Księdza Proboszcza (kazanie: ks. dr Michał Borda)

1 września (sobota) - parafialna pielgrzymka autokarowa

28 października - zmiana czasu na zimowy

14 grudnia (piątek) - Adwentowy Dzień Skupienia, Dzień Spowiedzi

26 grudnia (środa) - II dzień Bożego Narodzenia – chrzest dzieci w czasie Mszy św. o godz. 11.00.