PogrzebInformuję, że w najbliższy czwartek, 14 grudnia, o godz. 14.30 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Stanisława Mrówkę.

Śp. Stanisław Mrówka mieszkał w Ryczówku (ul. Kluczewska). Miał 71 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#2 Zn.Pana St.Mrówki 2017-12-12 20:46
Wieczny odpoczynek racz dać Panie śp.St.Mrówce z Ryczówka.Niech odpoczywa w pokoju i spokoju.Na ziemi był dobrym uczciwym.honoro wym człowiekiem.
Cytować
#1 Jan Sztaudynger 2017-12-12 17:01
Że przegram

Że przegram z moim ciałem,
Od dawna to wiedziałem.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież