PogrzebInformuję, że w najbliższy wtorek, 2 stycznia, o godz. 14.30 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Henryka Żaka.

Śp. Henryk Żak mieszkał w Ryczówku (ul. Krzewowa). Miał 72 lata.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#3 tadeusz 2018-01-01 12:48
wieczny odpoczunek racz mu dac panie nasz dobry sasiedzie spoczywaj w spokoju Zegnai HEŃku
Cytować
#2 Jan Sztaudynger 2017-12-31 08:37
Umiejętność odchodzenia

Odchodzić ucz się od kręgu na wodzie
Kręgiem wciąż szerszym ! Żal ci nie dobodzie.
I owszem , będzie to żal doskonały,
Bo krąg ostatni obejmie świat cały.
Cytować
#1 znajomy Szp. ŻAKÓW 2017-12-30 22:51
Wieczny odpoczynek racz dać Panie Henrykowi Żakowi niech odpoczywa w pokoju i spokoju.Na ziemi ciężko uczciwie pracowałeś śp.Henryku na czele z żoną HALINKĄ.Dokąd będę żył bardzo miło będę Cię wspominał.Dla HALINKI ŻAK wraz z jej Rodziną SKŁADAM SZCZERE KONDOLENCJE.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież