PogrzebInformuję, że w najbliższą sobotę, 13 stycznia, o godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Kazimierza Sierkę.

Śp. Kazimierz Sierka mieszkał w Ryczówku (ul. Dolna). Miał 89 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#1 Jan Sztaudynger 2018-01-13 07:33
Abszyt

Śmierć mnie uwolni po wojskowemu,
Bo powie;"Spocznij ", sercu memu.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież