Plebiscyt z gazety

Gazeta Krakowska na swoich łamach ogłosiła 12 stycznia 2018r. rozpoczęcie pierwszego etapu  głosowania plebiscytu pn. Osobowości Roku, który obejmuje powiaty: Chrzanów i Olkusz oraz miasta: Kraków, Tarnów i Nowy Sącz. Dziennikarze Gazety Krakowskiej wytypowali z Gminy Klucze dwie osoby: Halinę Ładoń radną z Rodak i Norberta Bienia – Wójta Gminy Klucze (samorządność i społeczność lokalna). Do 22 stycznia br. każdy może zgłaszać kandydatury za pośrednictwem strony internetowej klikając tutaj!.

Głosowanie w I etapie trwać będzie do 2 lutego br. Głosować można poprzez wysłanie SMS na numer 72355 wysyłając odpowiednią treść. Koszt SMS-a: 2,46 zł z VAT.

1. Halina Ładoń – nr.72355 sms o treści: OK.113
2. Norbert Bień – nr 72355 sms o treści: OK.107
3. Ks. Jarosław Kwiecień – proboszcz parafii Rodaki – zgłoszony przez czytelnika Gazety Krakowskiej – Nr. 72355 sms o treści: OD.137

Kapituła Konkursowa po raz 26 nominuje kandydatów, którzy swoją działalnością wyróżniają się w środowisku.