Ogłoszenia duszpasterskie na 14 stycznia 2018 (kolęda 4)

1. W tym tygodniu w środę wspomnienie św. Antoniego, opata, wieczorem zapraszam na Nowennę do NMP Częstochowskiej; w czwartek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan; w piątek – wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara. Za tydzień Niedziela Serca dla Parafii: „Bóg zapłać” za każdą modlitwę, pomoc, poświęcony czas i ofiary dla naszej wspólnoty parafialnej na konto i na tacę.

2. Zespoły "Rodaczanie" i Tesamee już dzisiaj zapraszają w niedzielę za dwa tygodnie czyli 28 stycznia pół godziny przed główną Mszą św. czyli o 10.30 na "Pożegnanie z kolędą".

3. Trwa wizyta duszpasterska czyli kolęda. Wizytę kolędową rozpoczynam zazwyczaj po godz. 9.30. Bóg zapłać za życzliwość, modlitwy i ofiary, za miłe przyjęcie po kolędzie i składane ofiary na Kościół.

Program wizyty na ten tydzień:

15 stycznia (poniedziałek) – ul. Laski, Świniuszka (ministranci: Kacper i Filip Haberka)
16 stycznia (wtorek) – ul. Górna (od najniższego numeru strony parzystej, powrót stroną nieparzystą) (ministranci: Szymon Dziechciewicz, Janusz Haratyk)
17 stycznia (środa) – ul. Zadolna, Kątowa (ministranci: Szymon Dziechciewicz, Janusz Haratyk)
18 stycznia (czwartek) – ul. Leśna, Polna, Partyzantów, Stawowa, Górna (nr 30 – 45) (ministranci: Szymon Dziechciewicz, Janusz Haratyk)
19 stycznia (piątek) – ul. Kwaśniowska (początek od strony parzystej, powrót stroną nieparzystą) (ministranci: Filip Haberka, Janusz Haratyk)
20 stycznia (sobota) – Godawica, ul. Rzeka (ministranci: Szymon Ziaja, Szymon Dziechciewicz)


4. Polecam uwadze nowe numery tygodników „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

5.  Dziękuję za wszelkie przejawy życzliwości i pamięć w modlitwie. Dobrego, błogosławionego tygodnia. Szczęść Boże!