Pożegnanie z kolędą (wideo)Zespoły Rodaczanie i Tesamee zaprosiły w niedzielę, 28 stycznia, do kościoła w Rodakach na pożegnanie z kolędą i pastorałką.

Bardzo dziękuję zespołom Rodaczanie i Tesamee za to, że dzisiaj stworzyli świąteczną, bożonarodzeniową atmosferę. Prawie, jak na Pasterce. Dziękuję pani Ani, która zespołami kieruje i przygotowuje do występów, dziękuję panu, który zadbał o akustykę kościoła. Dziękuję też wszystkim, którzy na Mszę św. i koncert kolędowy przybyli, zwłaszcza gościom spoza parafii. Wśród nich byli m.in.: Mirosław Macek - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Kluczach (z żoną!), Ramona Czyżykowska-Liber - wicedyrektor tegoż Ośrodka, Jarosław Rak - pełnomocnik wójta gminy Klucze. A Rodaczanom i Tesamme życzę kolejnych sukcesów i tego, by częściej pokazywali się w naszej parafii, np. na Pasterce...