PogrzebInformuję, że w najbliższy poniedziałek, 5 marca, o godz. 14.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Jana Jarząbka.

Śp. Jan Jarząbek mieszkał w Rodakach (ul. Wschodnia). Miał 93 lata.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#2 Jan Sztaudynger 2018-03-03 09:20
Spokojnie przyjm

Spokojnie przyjm cierpienie,
Nie potrwa nieskończenie.
Cytować
#1 parafianin 2018-03-02 21:28
Wieczny odpoczynek racz dać Panie Janowi Jarząbkowi.Niec h odpoczywa w pokoju i spokoju.Na ziemi był dobrym,uczciwym człowiekiem.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież