PogrzebInformuję, że w najbliższą sobotę, 10 marca, o godz. 13.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Andrzeja Mudynę.

Śp. Andrzej Mudyna mieszkał w Ryczówku (ul. Świniuszki). Miał 55 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#1 parafianin 2018-03-08 10:44
Wieczny odpoczynek racz dać Panie Andrzejowi Mudyna,a rodzinie składam szczere wyrazy współczucia.Tro chę za wcześnie odchodzisz Andrzeju z tego świata.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież