Z krzyżem...W ramach Rekolekcji Wielkopostnych przeszliśmy tradycyjnie Drogą Krzyżową z dużym krzyżem po ulicach naszej parafii.

Tym razem w piątek, 23 marca wyruszyliśmy z kościoła św. Marka. Rozważania prowadził nasz rekolekcjonista, ks. Tomasz Zmarzły – wikariusz parafii w Czeladzi, redaktor tygodnika „Niedziela” i dyrektor diecezjalnej komisji ds. zabytków.

Bardzo dziękuję raz jeszcze wszystkim, którzy uczestniczyli w czterech dniach Rekolekcji Wielkopostnych, znajdując czas na rozważanie Słowa Bożego, modlitwę, udział w Drodze Krzyżowej i Mszach św., wreszcie na dobrze przeżytą spowiedź. „Bóg zapłać” ofiarnym strażakom, paniom w Kół Gospodyń, ministrantom, organiście, p. Aleksandrze Jaskólskiej i Dorocie Binek, które zadbały o plebanię. To był dobrze wykorzystany czas.


Migawka filmowa (kliknij)