Zablokowali drogę w Kluczach

Mieszkańcy Klucz - Osady domagają się likwidacji nielegalnego wysypiska śmieci. Po ubiegłorocznym pożarze starostwo w Olkuszu zaczęło wywozić odpady, ale jest to bardzo kosztowne. Wywieziono ich tylko część. Robi się gorąco i znów zaczyna śmierdzieć. Bardzo to utrudnia życie ludziom.

Blokada rozpoczęła się ok. godz. 12. Blokujący drogę zapowiadają, że będą ją kontynuować przynajmniej do godz. 14, kiedy to z okolicznych zakładów wyjdą pracownicy i ich wesprą do godz. 16.00. To droga wojewódzka 791 Olkusz - Klucze - Zawiercie. Protestujących odwiedzili m.in. wójt Klucz i miejscowy proboszcz, który przywiózł wodę mineralną.


W ubiegłym roku składowane nielegalnie śmieci zatruły mieszkańców w czasie pożaru...

 

 

Komentarze  

#2 ADHD 2018-05-08 08:44
100% poparcia dla Osady jak można biernie przyglądać się takiej sytuacji
Cytować
#1 Dyzio Marzyciel 2018-05-08 00:17
https://www.youtube.com/watch?v=6Qr7cCu-Zyo
Paweł Piasny obiecuje wywóz śmieci z Osady !!!

"Możecie mnie trzymać za słowo - 3 tygodnie i tych śmieci niespalonych nie będzie. "
23.10.2018
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież