PogrzebInformuję, że w najbliższy wtorek, 22 maja, o godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Krystynę Kolka.

Śp. Krystyna Kolka mieszkała w Ryczówku (ul. Górna). Miała 82 lata.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

Komentarze  

#1 znajomy 2018-05-19 22:47
Wieczny odpoczynek racz Kolkowej zd.Adamik mieszkającej całe swoje życie na ulicy Górnej w Ryczówku dać Panie.Niech odpoczywa w pokoju i spokoju.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież