PogrzebInformuję, że w najbliższą środę, 30 maja, o godz. 16.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Józefa Plutkę.

Śp. Józef Plutka mieszkał w Ryczówku (ul. Dolna). Miał 68 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#1 znajomy 2018-05-28 08:48
Wieczny odpoczynek racz Józefowi Plutka dać Panie.Niech spoczywa w spokoju i pokoju.Mieszkał cały czas w Ryczówku. Wcześniej na ulicy Górnej.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież