Papieski Rajd RowerowyGmina Klucze na Jurze Krakowsko – Częstochowskiej razem z obchodzącą 80 – lecie miejscową parafią organizują Rajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II.

Uczestnicy odwiedzą 2 czerwca wszystkie kościoły na terenie gminy. Wydarzenie rozpocznie Msza św. w kościele w Kluczach o godz. 10.00. – Przejazd ma charakter rekreacyjny, dlatego zapraszamy całe rodziny – wyjaśnia ks. Marek Łabuda, proboszcz kluczewskiej parafii, który deklaruje, że także wsiądzie na rower, by wziąć udział w rajdzie. Uczestnicy w specjalnych koszulkach przejadą obok wszystkich kościołów w okolicy, przy każdym zatrzymując się, by zapalić Znicz Pamięci Ojca Świętego Jana Pawła II. Organizatorzy zapraszają mieszkańców poszczególnych parafii do włączenia się w tę chwilę modlitwy.

Więcej szczegółów na plakacie. Kontakt w sprawie zapisów i organizacji Rajdu: Tomasz Kowalkowski, tel. 692 401 571; Adam Małysa tel. 507 435 79.

Papieski Rajd Rowerowy

Papieski Rajd Rowerowy