PogrzebInformuję, że w najbliższą sobotę, 2 czerwca, o godz. 15.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Henryka Karbownika.

Śp. Henryk Karbownik mieszkał w Ryczówku (ul. Leśna). Miał 60 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#1 znajomy 2018-05-30 23:06
Wieczny odpoczynek racz Heńkowi Karbownikowi z Ryczówka Panie.Niech spoczywa w pokoju i spokoju.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież