PogrzebInformuję, że w najbliższą sobotę, 2 czerwca, o godz. 13.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Stanisława Bednarza.

Śp. Stanisław Bednarz mieszkał w Ryczówku (ul. Kwaśniowska). Miał 76 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

Komentarze  

#1 Swój 2018-05-31 18:10
WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ STANISŁAWOWI BEDNARZOWI DAĆ PANIE. NIECH spoczywa w pokoju i Świętym spokoju.Módlmy się za dusze Stanisława Bednarza,a Jance,Reni,Adam owi,Mariuszowi i rodzinie Stanisława Bednarza składamy kondolencje.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież