Ogłoszenia duszpasterskie na 8 lipca 2018

1. W środę święto św. Benedykta, opata, patrona Europy, wieczorem zapraszam na Nowennę do NMP Częstochowskiej; w czwartek – św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika; w piątek – świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

2. Najbliższa niedziela to Niedziela Serca dla Parafii. Dziękuję za każdą modlitwę, pamięć i ofiary na rzecz parafii.

3. Choć jeszcze zostało nieco czasu, już zachęcam do udziału w pieszej pielgrzymce z Olkusza na Jasną Górę. „Wiara i patriotyzm” – to hasło tegorocznej pielgrzymki. Szczegóły wkrótce. Wkrótce też podam szczegóły dotyczące parafialnej pielgrzymki autokarowej do Krzeszowa 18 sierpnia.

4. Powiedzenie na dzisiaj: Gdy mężczyźnie źle - szuka żony. Gdy mężczyźnie dobrze - żona jego szuka.

Błogosławionego tygodnia dla wszystkich mężów, żon i osób samotnych. Szczęść Boże!