PogrzebInformuję, że w najbliższy poniedziałek, 6 sierpnia, o godz. 14.00 rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Teresę Dziechciewicz.

Śp. Teresa Dziechciewicz mieszkała w Ryczówku (ul. Dolna). Miała 65 lat.

Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

 

Komentarze  

#1 znajomy Teresy 2018-08-05 01:08
Wieczny odpoczynek racz Teresie Dziechciewicz dać Panie.NIECH ODPOCZYWA W POKOJU I SPOKOJU.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież