PogrzebInformuję, że w najbliższy poniedziałek, 8 czerwca, o godz. 15.00 w Błędowie w tamtejszej parafii rozpocznie się nabożeństwo żałobne za śp. Sergiusza Saderę.

Śp. Sergiusz Sadera mieszkał w Ryczówku (ul. Dolna). Miał 40 lat.

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…

Boże, miłosierny Panie, daj duszom sług i służebnic Twoich miejsce w niebie, błogosławiony pokój i jasność Twojego światła. Panie, wysłuchaj łaskawie naszych modlitw za dusze sług i służebnic Twoich, za które się modlimy prosząc, abyś je przyjął do społeczności swoich Świętych. Spraw, prosimy Cię, Panie, aby dusze sług i służebnic Twoich, oczyszczone ze swoich win, otrzymały przebaczenie i wieczny odpoczynek.

 

 

 

 

Komentarze  

#1 Leszek 2015-06-06 23:26
Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie!
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież