Ogłoszenia parafialne na 2 września 2018

1. Dzisiaj Msze św. o godz. 8.30, 13.00 i 16.00; nie ma Mszy św. o godz. 11.00.

2. Za tydzień na Mszy św. o 11.00 poświęcenie przyborów szkolnych, tornistrów i plecaków. Wcześniej, czyli jutro zapraszam na modlitewne rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego o godz. 9.00. Podobnie, jak w poprzednim roku szkolnym, dzieci po Mszy św. niedzielnej o 11.00 od przyszłego tygodnia dostawać będą pamiątkowe obrazki przypominające treść Ewangelii.

3. W tym tygodniu I piątek miesiąca: o 16.00 Msza św. w Ryczówku, o 17.45 wystawienie Najśw. Sakramentu w kościele w Rodakach i okazja do spowiedzi.

4. Bardzo dziękuję osobom, które przewiozły stare meble z tymczasowej zakrystii w kościele do kościoła św. Marka, skąd pierwotnie pochodziły. Byli to: Jan Mogiła, Piotr Domagała, Stanisław Pandel, Dorota i Grzegorz Binek, Adam Binek, Józef Domagała, ks. Dawid Kuczek.

5. Chorych pozdrawiam i zapewniam o modlitwie. Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia składam serdeczne życzenia. Wszystkim życzę dobrego tygodnia, Bożego błogosławieństwa i opieki Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Szczęść Boże!