I po remoncieZakrystia, korytarz obok, magazynek i salka są już oddane do użytku.

Przypomnę, że całkowice zerwano stare, drewniane podłogi wydzielające nieprzyjemny zapach, jest nowa wylewka z ociepleniem i płytkami, ściany częściowo zostały na nowo wytynkowane. Jest też nowa instalacja elektryczna, która zajęła elektrykowi prawie dwa tygodnie pracy. Dzięki temu jest też nowe podłączenie do licznika. Wewnątrz zakrystii są nowe, solidne, robione na zamówienie meble. Nowe meble są też w salce. Tam też jest dla ministrantów gra – piłkarzyki. Wykonane też zostało na zamówienie pięć par nowych drzwi.

A jak remont się zaczynał, zobaczysz tutaj...