Dla nauczycieliWydział Teologiczny UŚ ogłasza nabór na kolejną edycję: Studiów Podyplomowych Teologiczno-Katechetycznych.

Słuchaczami studiów mogą zostać nauczyciele wszystkich przedmiotów, posiadający wykształcenie magisterskie wraz z przygotowaniem pedagogicznym. Absolwenci studiów uzyskają kwalifikacje do nauczania religii w szkołach podstawowych i w przedszkolach (z wyjątkiem specjalnych). Studia zostaną uruchomione od semestru zimowego – czyli od października 2018 roku. Zajęcia trwają przez cztery semestry i odbywają się w formie przewidzianej dla studiów niestacjonarnych (zjazdy tylko w soboty). Odpłatność za studnia wynosi 1580 PLN za semestr Studiów Podyplomowych Katechezy Przedszkolnej. Uczestnikami studiów mogą zostać osoby, które ukończyły studia wyższe pierwszego lub drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie. Studia zostaną uruchomione od semestru zimowego – czyli od października 2018 roku. Zajęcia trwają dwa semestry i odbywają się w formie przewidzianej dla studiów niestacjonarnych (10 zjazdów w soboty). Odpłatność za studnia wynosi 2.000 PLN (1.000 PLN za semestr).

Proszę o przekazanie niniejszej informacji nauczycielom zaangażowanym w życie parafii, którzy w przyszłości mogą podjąć posługę katechetyczną. Szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Wydziału Teologicznego UŚ (http://www.wtl.us.edu.pl/news.php), w sekretariacie studiów u pani Ludmiły Lach-Bartlik (tel. 32 3569056) lub u kierownika studiów ks. Romana Buchty (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; kom. 519 318 961)