Gość Niedzielny poleca się

W najnowszym „Gościu Niedzielnym” między innymi:

Pontyfikat głębokich zmian [Andrzej Grajewski]
Posługa Jana Pawła II była pontyfikatem globalnym, oddziałującym na cały świat, istotnym nie tylko dla katolików. Jan Paweł II posiadał siłę duchową, jaką promieniował, profetycznie odczytując znaki czasu swej epoki. .

Nasi stypendyści są wszędzie [Maciej Kalbarczyk]
O działalności Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” opowiada jej prezes ks. Dariusz Kowalczyk. Mówi o jej początkach i zaznacza, że przez prawie 20 lat fundacja zebrała ponad 200 mln zł, dzięki czemu tysiące rodzin skorzystało już z możliwości wykształcenia swoich dzieci.

Noble 2018 [Tomasz Rożek]
Wszystkie tegoroczne nagrody Nobla w dziedzinie medycyny i fizjologii, fizyki i chemii dotyczą szeroko rozumianych nauk medycznych. Czasami nawet nie mamy pojęcia, że na co dzień korzystamy z tego, co laureaci wynaleźli wiele lat temu.