Ogłoszenia duszpasterskie na 25 grudnia 2018, Boże Narodzenie

1. Dzisiaj Msze św. o 8.30, 11.00 i 16.00 czyli tak, jak w niedzielę. Podobnie w środę, dzień św. Szczepana. Taca na uczelnie katolickie i pomoc studiującym na nich.

2. W najbliższą niedzielę święto Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Jest to patronalne Święto Rodzin Katolickich. W czasie Mszy św. o godz. 11.00 nastąpi odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i oddanie rodzin Matce Bożej.

3. Od czwartku rozpocznę wizytę duszpasterską czyli kolędę. W tym roku od Ryczówka, od ul. Górnej. Szczegóły podam w drugi dzień świąt.

4. Boże Narodzenie jest świętem prawdy. Ten, który jest Prawdą przychodzi w ubóstwie żłóbka, abyśmy odrzucili fałszywe ozdoby i pozory. On uczy nas, że Boże drogi prowadzą przez pokorę, ofiarę i miłość. Wszystkim Parafianom i Gościom składam najserdeczniejsze życzenia pokoju, Bożej Radości i Miłości w tym szczególnym czasie.  Wierzę, że Nowonarodzone Dzieciątko pobłogosławi Wam i Waszym Rodzinom w Nowym Roku. Niech w każdym dniu dane Wam będzie odnaleźć Boga, a wraz z Nim szczęście. Głębokiej radości i odważnego przyjęcia Jezusa Chrystusa do siebie na dziś i na cały Nowy Rok! Szczęść Boże!