SprzątanieZapraszam do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę o godz. 9.00.

Pielgrzymkowy obóz z powietrza

Zapisy na KrzeszówSą jeszcze miejsca na pielgrzymkę autokarową do Krzeszowa 18 sierpnia (sobota).

Strona pielgrzymki

Postój w RodakachPielgrzymi z diecezji sosnowieckiej odpoczywali wokół kościoła w Rodakach. Wzięli też udział w konferencji wygłoszonej przez ks. Mirosława Toszę. Pątników odwiedził bp Grzegorz Kaszak, który powędrował z nimi do Ogrodzieńca.

Letnie Rodaki od góryZapraszam na kolejną powietrzną podróż nad Rodakami koło Klucz, Olkusza, Ogrodzieńca i Zawiercia...

Poświęcenie pojazdówZgodnie z tradycją w niedzielę poświęcone zostały pojazdy, pobłogosławieni kierowcy.

Zaćmienie

W piątkowy późny wieczór wyjątkowo dużo osób w naszych miejscowościach wyszło na podwórka i ulice.

Remont parkingu w RyczówkuW Ryczówku wykonano remont parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Miejsca parkingowe wykonane zostały z kostki brukowej.