Zebranie KGW RodakiW sobotę 3 lutego w remizie OSP Rodaki odbyło się zebranie sprawozdawczo - wyborcze Koła Gospodyń Wiejskich z Rodak. W spotkaniu uczestniczyło 29 członkiń oraz zaproszeni goście.

Kiedy ferie?Mapa ferii zimowych w 2018 roku w Polsce.

Pożegnanie z kolędą (wideo)Zespoły Rodaczanie i Tesamee zaprosiły w niedzielę, 28 stycznia, do kościoła w Rodakach na pożegnanie z kolędą i pastorałką.

Gromniczna sypnęła puchemNiespodziankę nam zrobiła Matka Boża Gromniczna w 2017 roku. W nocy drzewa i ulice 2 lutego przykrył obfity śnieg.

Szopka AD 2017Szopka i tegoroczne dekoracje świąteczne przechodzą do historii. Tak było w kościele przez ostatnie tygodnie...

OSP na ćwiczeniachĆwiczenia z ratownictwa technicznego - OSP Rodaki, 20 stycznia 2018 r.

Dzień Seniora w Rodakach26 stycznia w remizie OSP Rodaki odbył się Dzień Seniora przygotowany przez Radę Sołecką, Koło Gospodyń Wiejskich, Ochotniczą Straż Pożarną oraz Stowarzyszenie „Jurajska Wioska Rodaki”.

Pożegnanie z kolędąZespoły Rodaczanie i Tesamee zaprosiły w niedzielę, 28 stycznia, do kościoła w Rodakach na pożegnanie z kolędą i pastorałką.

50 lat minęłoPięćdziesiąte urodziny obchodził 14 stycznia ks. Jarosław Kwiecień. Z tej okazji Parafianie złożyli mu życzenia. Mszę św. odprawił ks. Dawid Kuczek, wicedyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin i wikariusz parafii Miłosierdzia Bożego w Sosnowcu.