W pierwszą niedzielę po rozpoczęciu nowego roku szkolnego w czasie Mszy św. o 11.00 poświęcone zostały uroczyście tornistry, książki i przybory szkolne.W pierwszą niedzielę po rozpoczęciu nowego roku szkolnego w czasie Mszy św. o 11.00 poświęcone zostały uroczyście tornistry, książki i przybory szkolne.

Od Rychwałdu po ŻarWymarzona pogoda towarzyszyła naszemu pielgrzymowaniu autokarowemu 9 września. Tym razem naszym celem było sanktuarium w Rychwałdzie i góra Żar.

Pożar w RyczówkuW sobotę 9 września w znajdującym się na ulicy Ogrodowej w Ryczówku zakładzie zajmującym się recyklingiem odpadów płonęła jedna z wiat, w której były składowane kartony. Na miejscu działała jednostka OSP Ryczówek, OSP Rodaki oraz zastęp z PSP Olkusz.

O nas w Gazecie KrakowskiejRodaki. W parafii idą z duchem czasu: ks. Jarosław Kwiecień jest bardzo aktywny na portalach społecznościowych. Uważa, że internet to nowoczesna ambona. W ten sposób chce trafić do ludzi. A ministranci robią sobie selfie przed mszą - czytamy w ostatnim numerze dziennika Gazeta Krakowska.

Szkoła od nowaOd Mszy św., podziękowania Stwórcy za wakacje i prośby o szczęśliwy nowy rok szkolny rozpoczęły dzieci zajęcia 4 września. Później były akademie już w ośmioklasowych podstawówkach.

Dożynki GminneZapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dożynek Gminnych w Kwasniowie.

Obrazek na niedzielęPodobnie, jak w latach ubiegłych, w każdą niedzielę w czasie roku szkolnego dzieci z naszej parafii będą otrzymywać obrazki nawiązujące do Ewangelii.

Odpust i wizytacja (wideo)Msza św. z okazji odpustu i wizytacji ks. bp. Grzegorza Kaszaka, Rodaki, 27 sierpnia 2017 r.

Jeszcze kilka zdjęćJeszcze kilka zdjęć z uroczystości w naszej parafii 27 sierpnia z udziałem ks. bp. Grzegorza Kaszaka.