Dożynki GminneZapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dożynek Gminnych w Kwasniowie.

Obrazek na niedzielęPodobnie, jak w latach ubiegłych, w każdą niedzielę w czasie roku szkolnego dzieci z naszej parafii będą otrzymywać obrazki nawiązujące do Ewangelii.

Odpust i wizytacja (wideo)Msza św. z okazji odpustu i wizytacji ks. bp. Grzegorza Kaszaka, Rodaki, 27 sierpnia 2017 r.

Jeszcze kilka zdjęćJeszcze kilka zdjęć z uroczystości w naszej parafii 27 sierpnia z udziałem ks. bp. Grzegorza Kaszaka.

Suma (fotoreportaż)Suma odpustowa pod przewodnictwem ks. bp. Grzegorza Kaszaka 27 sierpnia 2017 r.

Z wizytą duszpasterskąKs. bp Grzegorz Kaszak odwiedził 27 sierpnia przedstawicielkę chorych Wandę Cieślik. Był to też czas serdecznej rozmowy z całym przekrojem wiekowym parafian czyli rodzinami Wojnarów i Binków w ich domu rodzinnym.

Biskup na cmentarzuW ramach odwiedzin ks. bpa Grzegorza Kaszaka w naszej parafii byliśmy także na cmentarzu. Był to czas modlitwy Koronką do Miłosierdzia Bożego za zmarłych, ale także podziękowania żywym za opiekę nad grobami i cmentarzem.

Bierzmowanie AD 2017Sakrament dojrzałości chrześcijańskiej czyli bierzmowanie przyjęło 27 sierpnia 55 osób. Wśród nich dwie osoby dorosłe: z Targoszyc i Dąbrowy Górniczej. Szafarzem sakramentu był ks. bp Grzegorz Kaszak. Towarzyszyli mu: ks. Marek Szeląg, dziekan i proboszcz parafii w Chechle oraz ks. Jarosław Kwiecień.

Nowy ornat maryjny