Kolędy w Papierniku (wideo)W Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach 23 stycznia zabrzmiały kolędy. Był też taniec. Wystąpili najbardziej utalentowani mieszkańcy gminy: dzieci, młodzież i dorośli. Było pięknie...

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" (wideo)W najnowszym "Gościu Niedzielnym": wpadamy w sieci, czyli więcej Polaków koszysta już z Facebook'a niż z telewizji...

KomunikatOd 23 stycznia do końca ferii tj. do 31 stycznia br. uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zamieszkali na terenie gminy Olkusz, Bukowno, Bolesław i Klucze będą mogli skorzystać z bezpłatnej komunikacji miejskiej na terenie działania Związku Komunalnego Gmin „Komunikacja Międzygminna” w Olkuszu.

ZaproszenieW sobotę, 23 stycznia, o godz. 16.00 w Domu Kultury „Papiernik” w Kluczach odbędzie się Koncert Kolęd. Wystąpią uzdolnieni soliści, zespoły i chóry z terenu całej gminy, w tym zespół „Rodaczanie”. Wstęp oczywiście wolny. Serdecznie zapraszam, bo warto!

O tym było w niedzielę w kościeleChoć do Światowych Dni Młodzieży pozostało równe 6 miesięcy, cały czas trwają intensywne do nich przygotowania. Również w diecezji sosnowieckiej. Swoje spotkania ma komitet organizacyjny, coraz aktywniej włączają się w nie także samorządy 25 gmin leżących na terenie diecezji.

"Błogosławieni miłosierni" (tekst - wideo)Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 / official hymn of WYD Krakow 2016.

Dezynfekcja wody pitnejPrzedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Olkuszu informuje, iż w okresie od dnia 07.01.2016 r. do dnia 21.01.2016 r. prowadzona będzie na Stacji Uzdatniania Wody w Olkuszu w związku z aktualnie prowadzonymi pracami na sieci wodociągowej dezynfekcja wody pitnej przy użyciu chloru gazowego. W tym czasie wystąpi zmiana walorów smakowych i zapachowych wody.

Chechelskie kolędowanie (wideo)Muzycy na co dzień grający m.in. w zespołach „Feel”, „De Press” czy „Armia” oraz soliści muzyki rozrywkowej wystąpili w Chechle z koncertem kolęd. Jednym ze śpiewających był ks. Adrian Piętka z Sosnowca.

Chechelskie kolędowanieMuzycy na co dzień grający m.in. w zespołach „Feel”, „De Press” czy „Armia” oraz soliści muzyki rozrywkowej wystąpili w Chechle z koncertem kolęd. Jednym ze śpiewających był ks. Adrian Piętka z Sosnowca.