Dzwony na komórkę

Nasza parafia (wideo)

Info o Mszach ŚwiętychInformacje o Mszach św.: w niedzielę o godz. 8.30, 11.00 i 16.00. Ewentualne zmiany są w Ogłoszeniach Duszpasterskich. W tygodniu Msze św. tak, jak w wykazie intencji mszalnych.

Nasza parafia (wideo)

Jan i Maria biją... (wideo)

JesieńPierwszy dzień jesieni astronomicznej nie jest datą stałą. W tym roku przypada na 23 września (przyszła niedziela), czyli rozpocznie się w ten sam dzień, co kalendarzowa. Początek jesieni 2018 to 03:54 nad ranem.

W diecezji: św. Faustyna (wideo)Pną się mury wciąż do góry świątyni w parafii św. Faustyny w Będzinie. Proboszczem jest tam ks. Gerard Małodobry, który kiedyś głosił w Rodakach rekolekcje.

Nowa drogaZakończyła się modernizacja drogi dojazdowej do pól w Ryczówku od ul. Kwaśniowskiej, dł. 360 metrów.

Bitwa RegionówKoło Gospodyń Wiejskich z Rodak uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie pod nazwą „Bitwa Regionów – Bitwa na smaki” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Obrazek na niedzielęPodobnie, jak w latach ubiegłych, w każdą niedzielę w czasie roku szkolnego dzieci z naszej parafii będą otrzymywać obrazki nawiązujące do Ewangelii.

Nowy rok4,5 mln uczniów z niemal 24 tys. szkół i placówek oświatowych rozpoczyna nowy rok szkolny 2018/2019 r. Ostatni w takiej formule, bo w kolejnym roku w szkołach nie będzie już uczniów wygasających gimnazjów. Nowy rok zaczęły też dzieci i nauczyciele w Ryczówku i Rodakach. Oczywiście od Mszy św.