Już się uczymy piosenki roratniej

Autorem tegorocznej piosenki roratniej jest Magda Anioł. Opowiada o bohaterach Starego Testamentu i nie tylko. Inną piosenkę śpiewa Arka Noego. Owocnej nauki!

Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2019

Rodacki Dzień Seniora

Świetlica w Rodakach wypełniła się 15 grudnia wieczorem gośćmi, w większości seniorami.

OpłatkiW tym roku wyjątkowo tylko w zakrystii po Mszach św. można nabyć opłatki na stół wigilijny.

O nas na stronie MGNTakże na stronie internetowej ogólnopolskiego Małego Gościa Niedzielnego można przeczytać o Roratach w parafii Rodaki.

Roraty z Duchem

Roratnie dzieci już od dawna pytały swojego proboszcza: czy w tym roku też będą Roraty i o czym. No i są. Główną Osobą nabożeństw jest Duch Święty.

Roraty z Duchem

Kalendarz wywozu odpadów 2019

Nasza parafia (wideo)

Ks. Franciszek Ślusarczyk

Spowiedź rekolekcyjna

Był wypadekDroga na odcinku Rodaki - Klucze była nieprzejezdna od około 7:20.