O różańcuCezary Pazura o różańcu.

Pożar (wideo)

Po sąsiedzku: wideo - ChechłoFilm o parafii w Chechle na stronie diecezji sosnowieckiej.

Ksawery (wideo)Bardzo mocne podmuchy orkanu Ksawery można poczuć również w Rodakach....

Odpust i wizytacja (wideo)Msza św. z okazji odpustu i wizytacji ks. bp. Grzegorza Kaszaka, Rodaki, 27 sierpnia 2017 r.

Zielna (wideo)Poświęcenie kwiatów, ziół i płodów rolnych w dzień Wniebowzięcia NMP w Rodakach.

Wideo z pielgrzymki (V)XXVI Piesza Pielgrzymka Sosnowiecka z Olkusza na Jasną Górę - materiał wideo: koncertowy wieczór radości w Złotym Potoku. W roli głównej: zespół PIELGRZYM.

WideoPielgrzymkaNieco ponad 1100 osób wędruje w XXVI Pieszej Pielgrzymce Olkuskiej Diecezji Sosnowieckiej na Jasną Górę. 10 sierpnia organizatorzy wyznaczyli nocleg w miejscowości Łutowiec. Tu poszczególne grupy rozbiły namioty. O „traktorkowej” wyprawie bezdomnych miał opowiedzieć i pokazać na ekranie ks. Mirosław Tosza.

Wideo z pielgrzymki (III)XXVI Piesza Pielgrzymka Sosnowiecka z Olkusza na Jasną Górę - materiał wideo: wieczór w Ogrodzieńcu - Podzamczu, koncert promujący pielgrzymkową płytę.