Boże Ciało (wideo)Tegoroczna procesja Bożego Ciała z Rodak do Ryczówka.

Na Placu Papieskim (wideo)11 czerwca wspólne świętowanie na Placu Papieskim połączyło srebrny jubileusz diecezji i 115-lecie nadania praw miejskich Sosnowcowi. "Santo Subito − Cantobiografia Jana Pawła II" - koncert Piotra Rubika zwieńczył jubileuszowe spotkanie, które zgromadziło wiele tysięcy osób.

Pielgrzymka śladami Świętego70 osób: dzieci i dorosłych, pielgrzymowało z naszej parafii śladami Jana Pawła II czyli do Kalwarii Zebrzydowskiej i Wadowic. Zobacz migawkę filmową z tego wyjazdu…

Wideo-zaproszenie na Kampus JPIIMłodzi zapraszają młodych do udziału w Kampusie na Bis w Jerzmanowicach.

Święto Flagi nad Pustynią Błędowską4 tysiące metrów nad Pustynią Błędowską żołnierze 6 batalionu powietrznodesantowego uczcili Święto Flagi.

Odpust św. JózefaChoć słonecznie, św. Józef, patron kaplicy w Ryczówku chłodnym i silnym wiatrem zaprosił 1 maja na odpust przed remizą. Większość mieszkańców nie przestraszyła się jednak pogody. Zanim ruszyli między liczne kramy, najpierw spotkali się z Patronem w czasie Mszy św.

Odpust św. Marka (wideo)Duzi i mali, starsi i młodsi, mundurowi i cywile przybyli w ostatni dzień kwietnia do zabytkowego kościoła w Rodakach, by oddać cześć św. Markowi. Mszę św. odprawił i kazanie wygłosił imiennik Patrona, ks. Marek Łabuda, proboszcz parafii Klucze.

U św. Marka (wideo)Poświęcenie pokarmów w kościele św. Marka w Rodakach, 15 kwietnia 2017 r.

Moje wędrówki po ziemi świętej: Kościół Rozmnożenia ChlebaWizyta w Kościele Rozmnożenia Chleba nad Jeziorem Galilejskim w Ziemi Świętej. Zdjęcia z pielgrzymki pod patronatem biskupa Piotra Skuchy.