Wideo - zaproszenie na rekolekcjeZapraszam na Adwentowy Dzień Skupienia, a właściwie dwa dni dla Pana Boga i dla siebie, 20 - 21 grudnia 2015 (niedziela - poniedziałek). Niech Moc, Boża Moc będzie z Tobą, by zwyciężył z Ciemną Stroną Twojej Duszy.

"Błogosławieni miłosierni" - oficjalny teledysk30 tysięcy ujęć i 11 miesięcy pracy – tak w skrócie można przedstawić historię powstawania teledysku do hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zdjęcia do klipu rozpoczęły się jesienią 2014 roku w studiu w Alwerni podczas nagrywania hymnu Światowych Dni Młodzieży. W teledysku nie ma aktorów, jest prawdziwa matka z dzieckiem, prawdziwy artysta, który na żywo tworzy mural z Jezusem Miłosiernym, jest pan Artur, którego życie ułożyło się tak, że jest bezdomnym, są wokaliści, którzy włożyli swoją wrażliwość w to, by opowieść w teledysku była autentyczna, są także wolontariusze z międzynarodowej sekcji, którzy na co dzień pracują w Komitecie Światowych Dni Młodzieży.

Hymn ŚDM w wersji dyskotekowejOd początku zastrzegają, że kochają oficjalny hymn Jakuba Blycharza, jednak sądzą, że - szybsza wersja wciągnie nawet bywalców dyskotek. Przez naszą odświeżoną propozycję chcemy pokazać, że miłosierdzie i energetyczna muzyka to idealne połączenie. Spontaniczna grupa muzyków z Dubaju stworzyła alternatywną wersję hymnu „Błogosławieni miłosierni” w odsłonie electro house.

O ŚDM (wideo)Ks. Szymon Wojciechowski i ks. Sławomir Woźniak opowiadają, jak w diecezji sosnowieckiej przeżywać będziemy Światowe Dni Młodzieży w 2016 r.

Rodzinka.pl na ŚDMW "Rodzinka.pl" też się wybierają na Światowe Dni Młodzieży...

PrzyjmijW archidiecezji warszawskiej wystartowała kampania zachęcająca rodziny do goszczenia w swoich domach uczestników Światowych Dni Młodzieży, którzy przyjadą do Polski z zagranicy. W diecezji sosnowieckiej na podobnych warunkach chcemy przyjąć młodych ludzi ze świata. Warto więc ten film obejrzeć...

Spot ŚDMOd dzisiaj znamy spot zapraszający świat na Światowe Dni Młodzieży.

"Mszalne" miejsce pod Turbaczem

W miniony poniedziałek miałem tę radość po raz pierwszy być w Gorcach i wejść na ich najwyższy szczyt: Turbacz (okolice Rabki). Niedaleko szczytu znajduje się miejsce niezwykłe: połączenie szałasu pasterskiego z ołtarzem. To pamiątka pewnego wydarzenia.

Byliśmy w Sandomierzu - wspomnienie (wideo)1 sierpnia 2015 roku przedstawiciele naszej parafii wybrali się na pielgrzymkę autokarową do pięknego Sandomierza. Pod kierunkiem barwnie opowiadającego o wszystkim przewodnika odwiedziliśmy wszystkie miejsca, które warto odwiedzić w tym mieście. Płynęliśmy też stateczkiem, a w drodze powrotnej odwiedziliśmy monumentalne ruiny zamku Krzyżtopór. Czas na wspomnienie wideo tego dnia...