Gdzie chrzest, tam nadzieja (wideo)Koncert z okazji 1050 - lecia Chrztu Polski w Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach, 9 kwietnia 2016. Hymn Rocznicy Chrztu Polski śpiewa zespół RODACZANIE i TESAMEE.

Wolontariusze poszukiwani (wideo)- Wolontariusze poszukiwani - apeluje ks. Michał Borda, odpowiedzialny za sekcję wolontariatu w przygotowaniach do tygodnia w diecezji przed Światowymi Dniami Młodzieży. Szczególnie potrzebni są ludzie posługujący się językiem obcym, którzy pomogą gościom ze wszystkim stron świata, jacy przez tydzień będą przebywać na terenie naszej diecezji.

Rockowy chór zakonny – takie rzeczy tylko w filmie (wideo)"Będę za Nim podążać, gdziekolwiek pójdzie. Nie ma tak wystarczająco głębokich oceanów, ani tak wysokich gór, by mnie odłączyć od Jego miłości" - takie słowa śpiewają siostry w chórze stworzonym przez "Zakonnicę w przebraniu".

James Bond jedzie na Światowe Dni Młodzieży007 też się wybiera na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Nie wierzysz - obejrzyj! wink

Kolędy w Papierniku (wideo)W Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach 23 stycznia zabrzmiały kolędy. Był też taniec. Wystąpili najbardziej utalentowani mieszkańcy gminy: dzieci, młodzież i dorośli. Było pięknie...

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" (wideo)W najnowszym "Gościu Niedzielnym": wpadamy w sieci, czyli więcej Polaków koszysta już z Facebook'a niż z telewizji...

"Błogosławieni miłosierni" (tekst - wideo)Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 / official hymn of WYD Krakow 2016.

Chechelskie kolędowanie (wideo)Muzycy na co dzień grający m.in. w zespołach „Feel”, „De Press” czy „Armia” oraz soliści muzyki rozrywkowej wystąpili w Chechle z koncertem kolęd. Jednym ze śpiewających był ks. Adrian Piętka z Sosnowca.

Kolędowanie przed Pasterką (wideo)Powoli tradycją się już staje mały koncert kolęd, który poprzedza Pasterkę w parafii Rodaki. Po raz trzeci pół godziny przed północą „Rodaczanie” z Anią Dudek zaprosili do wysłuchania najpiękniejszych śpiewanych opowieści o narodzeniu Pana. Razem z dorosłymi po raz pierwszy wystąpiła dwójka dzieci.