Jura filmowo i poetyckoTV Refleksja ze Skały przygotowuje serię filmów z Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Jest już m.in. Kraków, Ojców, jaskinie, pobliski zamek w Ogrodzieńcu. A może w przyszłości pod obiektyw pójdzie m.in. nasz kościół św. Marka?

Święto Dziękczynienia (wideo)Niedziela 5 czerwca to przeżywane w całej Polsce IX Święto Dziękczynienia. Po Mszach św. będzie można złożyć ofiary do puszek, na budowę świątyni Opatrzności Bożej.

Boże Ciało A.D. 2016 (wideo)Jak zwykle barwnie i bardzo uroczyście przebiegała procesja Bożego Ciała w naszej parafii. Tematem czterech ołtarzy były w tym roku cztery części Różańca św. W rozważaniach przy tych ołtarzach poruszany był bowiem temat Maryi jako Niewiasty Eucharystii. Zobacz film z tego wydarzenia.

Hymn ŚDM w wykonaniu Magdy Anioł"Błogosławieni miłosierni" - Hymn Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016 roku w wykonaniu Magdy Anioł. Słowa i muzyka Jakub Blycharz, oprac. muzyczne: Adam Szewczyk.

Hymn Jubileuszu 1050. rocznicy chrztu PolskiOrkiestra symfoniczna i chór Inicjatywy Poznańskiego Wielbienia wraz z orkiestrą i chórem Duszpasterstwa Młodzieży Archidiecezji Poznańskiej „Jordan”, oraz wokaliści zespołów chóralnych Marka Gandeckiego wykonali hymn Jubileuszu 1050. rocznicy chrztu Polski „Gdzie chrzest tam nadzieja”.

Gdzie chrzest, tam nadzieja (wideo)Koncert z okazji 1050 - lecia Chrztu Polski w Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach, 9 kwietnia 2016. Hymn Rocznicy Chrztu Polski śpiewa zespół RODACZANIE i TESAMEE.

Wolontariusze poszukiwani (wideo)- Wolontariusze poszukiwani - apeluje ks. Michał Borda, odpowiedzialny za sekcję wolontariatu w przygotowaniach do tygodnia w diecezji przed Światowymi Dniami Młodzieży. Szczególnie potrzebni są ludzie posługujący się językiem obcym, którzy pomogą gościom ze wszystkim stron świata, jacy przez tydzień będą przebywać na terenie naszej diecezji.

Rockowy chór zakonny – takie rzeczy tylko w filmie (wideo)"Będę za Nim podążać, gdziekolwiek pójdzie. Nie ma tak wystarczająco głębokich oceanów, ani tak wysokich gór, by mnie odłączyć od Jego miłości" - takie słowa śpiewają siostry w chórze stworzonym przez "Zakonnicę w przebraniu".

James Bond jedzie na Światowe Dni Młodzieży007 też się wybiera na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Nie wierzysz - obejrzyj! wink