Rockowy chór zakonny – takie rzeczy tylko w filmie (wideo)"Będę za Nim podążać, gdziekolwiek pójdzie. Nie ma tak wystarczająco głębokich oceanów, ani tak wysokich gór, by mnie odłączyć od Jego miłości" - takie słowa śpiewają siostry w chórze stworzonym przez "Zakonnicę w przebraniu".

James Bond jedzie na Światowe Dni Młodzieży007 też się wybiera na Światowe Dni Młodzieży do Krakowa. Nie wierzysz - obejrzyj! wink

Kolędy w Papierniku (wideo)W Domu Kultury PAPIERNIK w Kluczach 23 stycznia zabrzmiały kolędy. Był też taniec. Wystąpili najbardziej utalentowani mieszkańcy gminy: dzieci, młodzież i dorośli. Było pięknie...

W najnowszym "Gościu Niedzielnym" (wideo)W najnowszym "Gościu Niedzielnym": wpadamy w sieci, czyli więcej Polaków koszysta już z Facebook'a niż z telewizji...

"Błogosławieni miłosierni" (tekst - wideo)Oficjalny hymn ŚDM Kraków 2016 / official hymn of WYD Krakow 2016.

Chechelskie kolędowanie (wideo)Muzycy na co dzień grający m.in. w zespołach „Feel”, „De Press” czy „Armia” oraz soliści muzyki rozrywkowej wystąpili w Chechle z koncertem kolęd. Jednym ze śpiewających był ks. Adrian Piętka z Sosnowca.

Kolędowanie przed Pasterką (wideo)Powoli tradycją się już staje mały koncert kolęd, który poprzedza Pasterkę w parafii Rodaki. Po raz trzeci pół godziny przed północą „Rodaczanie” z Anią Dudek zaprosili do wysłuchania najpiękniejszych śpiewanych opowieści o narodzeniu Pana. Razem z dorosłymi po raz pierwszy wystąpiła dwójka dzieci.

Wideo - zaproszenie na rekolekcjeZapraszam na Adwentowy Dzień Skupienia, a właściwie dwa dni dla Pana Boga i dla siebie, 20 - 21 grudnia 2015 (niedziela - poniedziałek). Niech Moc, Boża Moc będzie z Tobą, by zwyciężył z Ciemną Stroną Twojej Duszy.

"Błogosławieni miłosierni" - oficjalny teledysk30 tysięcy ujęć i 11 miesięcy pracy – tak w skrócie można przedstawić historię powstawania teledysku do hymnu Światowych Dni Młodzieży w Krakowie. Zdjęcia do klipu rozpoczęły się jesienią 2014 roku w studiu w Alwerni podczas nagrywania hymnu Światowych Dni Młodzieży. W teledysku nie ma aktorów, jest prawdziwa matka z dzieckiem, prawdziwy artysta, który na żywo tworzy mural z Jezusem Miłosiernym, jest pan Artur, którego życie ułożyło się tak, że jest bezdomnym, są wokaliści, którzy włożyli swoją wrażliwość w to, by opowieść w teledysku była autentyczna, są także wolontariusze z międzynarodowej sekcji, którzy na co dzień pracują w Komitecie Światowych Dni Młodzieży.