Dzwon do remontu

Jan i Maria znów dzwonią

Dwa dzwony na dzwonnicy za kościołem znów wzywają do modlitwy.

I po remoncieZakrystia, korytarz obok, magazynek i salka są już oddane do użytku.

Alejka do głazuDzięki współpracy z Instytutem Pamięci Narodowej w Krakowie Głaz Pamięci znajdujący się na placu kościelnym otrzymał nowe otoczenie.

Nowy ornatW nowej zakrystii jest też nowy ornat.

TV w kościeleObok prezbiterium w naszym kościele pojawiły się dwa telewizory. Będą na nich pojawiały się teksty, by wszyscy jeszcze piękniej i pewniej śpiewali czyli modlili się.

Nowe meble

Powoli dobiega końca generalny remont zakrystii, salki, korytarza i magazynku. Przywiezione zostały do zakrystii i zamontowane robione na zamówienie meble czyli tzw. kredensja i szafa na szaty liturgiczne.

RemontyRemont zakrystii, korytarza, salki katechetycznej i magazynku rozpoczęty.

Nowy alarmW przededniu wspomnienia swojego patrona w kościele św. Marka został zamontowany nowy alarm włamaniowy i przeciwpożarowy.