Obrazki czekają

Przed I Komunią i Rocznicą

ŚwieceDzieci przygotowujące się do I Komunii św. otrzymały świece. A właściwie wręczyli je 4 lutego ich rodzice.

I Komunia św. (wideo)Premierowy teledysk zapowiadający płytę z filmem z tegorocznej uroczystości I Komunii św.

Pielgrzymka śladami Świętego

I Komunia św. po południu31 dzieci przystąpiło 20 maja do I Komunii św. Dzień wcześniej po raz pierwszy w życiu się wyspowiadały. W dzień I Komunii św. po południu raz jeszcze przyszły do kościoła, by uczestniczyć w nabożeństwie majowym, co ilustrują poniższe zdjęcia.

I Komunia św.Uroczystość I Komunii św. w naszej parafii, 20 maja 2017, godz. 11.00.

Przygotowania komunijneDzieci z klas trzecich intensywnie przygotowują się do uroczystości I Komunii św. 20 maja trzydzieści jeden osób po raz pierwszy w pełni będzie uczestniczyć we Mszy św.

I Komunia AD 2018Informuję, że w 2018 roku termin I Komunii św. w naszej parafii to 19 maja (sobota).