Kronika Towarzyska

KRONIKA TOWARZYSKA

Bądźmy sobie nawzajem życzliwi. Wyrazem tego są m.in. dobre życzenia składane z okazji imienin, urodzin, rocznic, świąt, a czasem bez okazji. Możesz to zrobić także na stronie Parafii. O szczegóły pytaj księdza proboszcza.

Na Dzień NauczycielaŻyczymy wielu Bożych łask dla wszystkich pracowników obu naszych szkół podstawowych. Niech Najświętsza Maryja Panna Częstochowska ma Was w swojej opiece, dodając sił w trudnej sztuce formowania młodego człowieka.

Dzień ChłopakaZ okazji Dnia Chłopaka (30 września) Chłopakom dużym i małym składamy najlepsze życzenia.

Sto lat Młodej ParzeW sobotę 23 września na ślubnym kobiercu stanęli Aneta Pandel, druhna z OSP Rodaki i Piotr Daniel, druh z OSP Ryczówek.

Najlepsze życzeniaZ okazji imienin naszej Pani Katechetce Irenie Lelakowskiej życzymy wielu Bożych błogosławieństw. Niech Najśw. Maryja Panna ma w swojej opiece, a św. Stanisław Kostka „załatwia” wiele Bożych natchnień w czasie przekazywania prawd wiary i formowania dziecięcych sumień.

Najlepsze życzeniaPani Halinie Ładoń, radnej z Rodak, z okazji imienin życzymy wielu Bożych łask.

WakacjeŻyczę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu. A pozostającym w domach odrobiny ciepła i odpoczynku...

23 czerwca - Dzień OjcaDzień Ojca – święto będące wyrazem szacunku dla ojców obchodzone corocznie w wielu krajach, w różnych terminach. W Polsce - 23 czerwca.

Imieniny Wójta Klucz6 czerwca swoje imieniny obchodzi wójt naszej gminy, Norbert Bień. Z tej okazji życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej i spełniających się marzeń.

Dla dzieciDzieciom, tym małym i tym wcześniej urodzonym, życzę z okazji bardzo ważnego święta 1 czerwca, by zawsze były uśmiechnięte, mądre i ufne. By uczyły się wymagania od siebie i pozostały wierne Panu Bogu. Bo poprzeczka postawiona jest wysoko: „Jeśli się nie odmienicie i nie staniecie jak dzieci, nie wejdziecie do królestwa niebieskiego” (Mt 18, 3).