Kronika Towarzyska

KRONIKA TOWARZYSKA

Bądźmy sobie nawzajem życzliwi. Wyrazem tego są m.in. dobre życzenia składane z okazji imienin, urodzin, rocznic, świąt, a czasem bez okazji. Możesz to zrobić także na stronie Parafii. O szczegóły pytaj księdza proboszcza.

W dzień św. ŁukaszaW dzień św. Łukasza (18 października) wszystkim pracownikom Służby Zdrowia życzymy opieki Świętego Patrona, cierpliwości, dobroci, czasu dla pacjentów.

Na Dzień NauczycielaŻyczymy wielu Bożych łask dla wszystkich pracowników obu naszych szkół podstawowych.

Dzień ChłopakaZ okazji Dnia Chłopaka (30 września) Chłopakom dużym i małym składamy najlepsze życzenia.

Najlepsze życzeniaZ okazji imienin naszej Pani Katechetce Irenie Lelakowskiej życzymy wielu Bożych błogosławieństw.

Imieniny księdza StefanaSwoje imieniny obchodzi ks. Stefan Walusiński, emerytowany Proboszcz naszej parafii.

Imieniny BiskupaSwoje imieniny obchodzi w tych dniach ks. bp Grzegorz Kaszak.

WakacjeŻyczę bezpiecznych i słonecznych wakacji, interesujących podróży, niezapomnianych wrażeń, uśmiechu na co dzień oraz szczęśliwego powrotu. A pozostającym w domach odrobiny ciepła i odpoczynku...

23 czerwca - Dzień OjcaDzień Ojca – święto będące wyrazem szacunku dla ojców obchodzone corocznie w wielu krajach, w różnych terminach. W Polsce - 23 czerwca.

Imieniny Wójta Klucz6 czerwca swoje imieniny obchodzi wójt naszej gminy, Norbert Bień. Z tej okazji życzymy mu Bożego błogosławieństwa, opieki Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej i spełniających się marzeń.