Kronika Towarzyska

KRONIKA TOWARZYSKA

Bądźmy sobie nawzajem życzliwi. Wyrazem tego są m.in. dobre życzenia składane z okazji imienin, urodzin, rocznic, świąt, a czasem bez okazji. Możesz to zrobić także na stronie Parafii. O szczegóły pytaj księdza proboszcza.

Najlepsze życzeniaPani Halinie Ładoń, radnej z Rodak, z okazji imienin życzymy wielu Bożych łask.

Dzień MatkiNie tylko dzisiaj, ale zawsze życzymy wszystkim Mamom wielu Bożych błogosławieństw i opieki tej najbardziej znanej Mamy czyli Maryi.

PodziękowanieBardzo dziękuję za wszystkie życzenia internetowe (i nie tylko) z okazji moich imienin. To bardzo miłe.

11 marca - Dzień SołtysaObchodzony 11 marca Dzień Sołtysa to coroczne święto, dzień wyrażenia uznania wszystkim sołtysom, czyli przedstawicielom lokalnych, zwykle wiejskich społeczności. Naszym Paniom Sołtys z Ryczówka i Rodak dziękujemy za ich trud. Życzymy siły, niezarażania się trudnościami i nie zawsze prawdziwymi komentarzami. Wielu Bożych łask na cały rok...

10 marca - Dzień MężczyznyUwaga, uwaga! Nie tylko kobiety mają swoje święto! W 1992 roku w kalendarzu zagościł Dzień Mężczyzn. Mało kto go jednak wówczas świętował! O jego uznanie w 1999 roku postanowił powalczyć Trynidad i Tobago. Celem było promowanie pozytywnych męskich postaw społecznych.

70 lat razem!Wspaniały jubileusz – 70-lecie związku małżeńskiego – obchodzili Lucjan i Helena Siordek z Ryczówka. Jubilatów odwiedził z tej okazji wójt Klucz Norbert Bień, aby złożyć im życzenia i wręczyć upominki oraz kwiaty.

140 – lecieRazem mają 140 lat. Bracia bliźniacy: Zygmunt z Chechła i Mieczysław z Rodak obchodzą siedemdziesiąte urodziny. W naszej parafii najpierw dziękowali Panu Bogu za te lata w czasie Mszy św., a później w remizie świętowali jubileusz razem z Binkami z różnych stron Polski i nie tylko.

W dzień św. ŁukaszaW dzień św. Łukasza wszystkim pracownikom Służby Zdrowia życzymy opieki Świętego Patrona, cierpliwości, dobroci, czasu dla pacjentów.

Czterdzieści lat minęło…4 września 1976 roku na ślubnym kobiercu, jeszcze w kościele św. Marka, stanęli Mieczysław Władysław Wojnar i Barbara Małgorzata Cieślik. Z okazji 40 – lecia tego wydarzenia Jubilatom życzymy wielu Bożych łask.