Rocznica i odpustZapraszam 26 sierpnia (niedziela) na parafialny odpust Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia będę też dziękował za 25 lat kapłaństwa.

DożynkiZapraszamy na Dożynki Gminne do Rodak. Dziękczynienie za zbiory odbędzie się 2 września (niedziela), początek o godz. 12.45.

W wakacje za darmoWójt Gminy Klucze informuje, że od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. wszyscy uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych mogą korzystać z darmowej komunikacji ZKG „KM”...

Nie parkować przed bramąPrzypominam i bardzo proszę, aby nie parkować przed bramą wjazdową na plac kościelny!

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.