Po pieszej pielgrzymceGrupa Biało-Zielona Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę Diecezji Sosnowieckiej ma przyjemność zaprosić na spotkanie popielgrzymkowe, które odbędzie się 23 września, rozpoczęcie o godz. 16.00.

ZUS w KluczachWójt Gminy Klucze informuje, że w dniu 28 września 2017 r. w budynku Urzędu Gminy Klucze /p.107/ w godz. od 8.00 do 11.00 dyżur będzie pełnił pracownik Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Spotkanie Rady ParafialnejZapraszam na spotkanie Rady Parafialnej 27 września (środa) o godz. 19.00 w kościele.

Spotkanie rodzicówPierwsze spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się 24 września (niedziela) po Mszy św. o godz. 11.00.

O zmianie czasu

Info o Mszach ŚwiętychInformacje o Mszach św.: w niedzielę o godz. 8.30, 11.00 i 16.00. Ewentualne zmiany są w Ogłoszeniach Duszpasterskich. W tygodniu Msze św. tak, jak w wykazie intencji mszalnych.

Zaproszenie do Ryczówka8 października, w niedzielę, o godz. 11.00 zamiast do kościoła, zapraszam na plac przed remizą w Ryczówku. W czasie Mszy św. poświęcę kamień upamiętniający mieszkańców miejscowości, którzy zginęli w czasie wojny.

O peregrynacjiMaria przychodzi do nas. Otwórzmy przed Nią drzwi naszych domów i mieszkań. Skorzystajmy z tych wyjątkowych odwiedzin, wypraszając potrzebne łaski dla naszych rodzin, parafii, diecezji.

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.