GabarytyHarmonogram wywozu gabarytów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli, mebli ogrodowych, dywanów, materacy, okien (bez szyb), zabawek wielkogabarytowych, opon samochodowych na terenie Gminy Klucze.

SondaNa naszej stronie pojawił się nowy element: sonda.

Odpust w RyczówkuZapraszamy na odpust ku czci św. Jóżefa na plac przed remizą lub, w razie niepogody, do świetlicy 1 maja (wtorek) w samo południe.

Odpust w RodakachZapraszamy na odpust ku czci św. Marka do drewnianego kościoła jemu poświęconego 29 kwietnia (niedziela) w samo południe.

Przed I Komunią i Rocznicą

Długie wakacjeW 2018 roku wakacje będą wyjątkowo długie. Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało kalendarz roku szkolnego 2017/2018, z którego wynika, że uczniowie będą mogli cieszyć się aż 73 dniami.

Irena LelakowskaTrwa plebiscyt BOHATER KATECHEZY Diecezji Sosnowieckiej I edycja Sosnowiec 2018. Wśród zgłoszonych Nasza Pani Katechetka. Poinformuj znajomych...

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.

Sonda

Na którą godzinę chodzisz zazwyczaj na Mszę św. w niedzielę?
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
  • Votes: (0%)
Total Votes:
First Vote:
Last Vote: