Rekolekcje Wielkopostne!Zapraszam na Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii od 21 do 24 marca: WIELKI POSTęp - Wierzę Panu Bogu jak dziecko...

Parafie w sieciStrony internetowe parafii i diecezji mają inny zasięg oddziaływania i zadania, niż np. ogólnopolskie, bardzo dobrze rozbudowane portale typu Opoka, Adonai czy strona Katolickiej Agencji Informacyjnej. Poniżej adresy stron internetowych parafii naszego dekanatu:

Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2018

DzielnicowyInformacja Komisariatu Policji w Kluczach o rejonach służbowych i przydzielonych do nich dzielnicowych, w ramach programu „Dzielnicowy bliżej nas”.

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.