Na Krzeszów18 sierpnia (sobota) rezerwujmy sobie czas na pielgrzymkę autokarową do Krzeszowa. Zwłaszcza, że opiekunem tego pięknego sanktuarium jest m.in. pochodzący z Kwaśniowa ks. Józef Lisowski (kanclerz Kurii Biskupiej w Legnicy).

Nie na drzewach!Bardzo proszę nie wieszać żadnych ogłoszeń na drzewach wokół kościoła.

Rocznica i odpustZapraszam 26 sierpnia (niedziela) na parafialny odpust Najśw. Maryi Panny Częstochowskiej. Tego dnia będę też dziękował za 25 lat kapłaństwa.

Datownik AD. 2018Najważniejsze przewidywane wydarzenia w parafii (i nie tylko) w Roku Pańskim 2018

W wakacje za darmoWójt Gminy Klucze informuje, że od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 r. wszyscy uczniowie szkół podstawowych i oddziałów gimnazjalnych mogą korzystać z darmowej komunikacji ZKG „KM”...

Nie parkować przed bramąPrzypominam i bardzo proszę, aby nie parkować przed bramą wjazdową na plac kościelny!

InformacjaInformujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego,

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.