Długie wakacjeW 2018 roku wakacje będą wyjątkowo długie. Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało kalendarz roku szkolnego 2017/2018, z którego wynika, że uczniowie będą mogli cieszyć się aż 73 dniami.

Papieski rajdRajd Rowerowy im. św. Jana Pawła II  - Klucze, sobota 2 czerwca 2018 r.

InformacjaInformujemy, że przetwarzanie danych osobowych w ramach i zgodnie z działaniem Kościoła katolickiego i jego struktur opiera się na Kodeksie Prawa Kanonicznego, Dekrecie ogólnym Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych w Kościele katolickim oraz prawie partykularnym Diecezji Sosnowieckiej.

Eucharystyczne świętoBoże Ciało w tym roku przypada 31 maja.

Na KrzeszówChoć 1 września jeszcze daleko, już rezerwujmy sobie czas na pielgrzymkę autokarową do Krzeszowa. Zwłaszcza, że opiekunem tego pięknego sanktuarium jest m.in. pochodzący z Kwaśniowa ks. Józef Lisowski (kanclerz Kurii Biskupiej w Legnicy). Szczegóły na przełomie lipca i sierpnia...

Kontakt z księdzem

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.