ŚliskoStarosta Olkuski w oparciu o prognozy IMiGW w Krakowie ostrzega, że od 18 marca (niedziela), godz. 4.00 do 19 marca (poniedziałek), godz. 6.00 mogą wystąpić opady śnieżne oraz zawieje i zamiecie śnieżne.

Rekolekcje Wielkopostne!Zapraszam na Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii od 21 do 24 marca: WIELKI POSTęp - Wierzę Panu Bogu jak dziecko...

Pielgrzymka do Torunia14 kwietnia (sobota) odbędzie się pielgrzymka diecezjalna do Sanktuarium Matki Bożej Gwiazdy Nowej Ewangelizacji w Toruniu. Parafie naszego dekanatu organizują wyjazd autokarowy na to wydarzenie.

Irena LelakowskaTrwa plebiscyt BOHATER KATECHEZY Diecezji Sosnowieckiej I edycja Sosnowiec 2018. Wśród zgłoszonych Nasza Pani Katechetka. Poinformuj znajomych...

Niedziela SercaNajbliższa niedziela to Niedziela Serca dla Parafii. Dziękuję za każdą modlitwę, pamięć i ofiary na rzecz parafii.

Chlebek MiłościDo naszych parafii w najbliższy czwartek i piątek (22 – 23 marca) trafią Chlebki Miłości. Chlebek, jako swego rodzaju symbol, powinien znaleźć się w koszyczku ze święconką oraz na wielkanocnym stole. 

Dni wolne od handluW kwietniu i maju zakaz handlu będzie obowiązywał po pięć dni w miesiącu. W innych miesiącach mniej.

Zmiana czasuZmiana czasu z zimowego na letni w 2018 roku nastąpi w niedzielę 25 marca (Niedziela Palmowa).

Modlitwa o dobre przeżycie rekolekcji

ZapisyZapisy do I klasy Szkoły Podstawowej w Ryczówku odbywać się będą od 12 marca do 13 kwietnia.

RekrutacjaDyrektor Szkoły Podstawowej w Rodakach ogłasza termin rekrutacji do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2018/19 od 9.03 do 30.03.2018r. Termin rekrutacji do klasy I na rok szkolny 2018/19 od 12.03 do 13.04.2018r.

GabarytyHarmonogram wywozu gabarytów, sprzętu elektrycznego i elektronicznego, mebli, mebli ogrodowych, dywanów, materacy, okien (bez szyb), zabawek wielkogabarytowych, opon samochodowych na terenie Gminy Klucze.

Kalendarz wywozu odpadów 2017 r.Prosimy o wystawianie pojemników oraz worków segreg. przed posesję w odległości nie większej niż 2 metry od drogi głównej w dniu wywozów do godziny 6.00 rano.