Nowa drogaZakończyła się modernizacja drogi dojazdowej do pól w Ryczówku od ul. Kwaśniowskiej, dł. 360 metrów.

Bitwa RegionówKoło Gospodyń Wiejskich z Rodak uczestniczyło w Ogólnopolskim Konkursie pod nazwą „Bitwa Regionów – Bitwa na smaki” organizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Nowy rok4,5 mln uczniów z niemal 24 tys. szkół i placówek oświatowych rozpoczyna nowy rok szkolny 2018/2019 r. Ostatni w takiej formule, bo w kolejnym roku w szkołach nie będzie już uczniów wygasających gimnazjów. Nowy rok zaczęły też dzieci i nauczyciele w Ryczówku i Rodakach. Oczywiście od Mszy św.

Dożynki w obiektywieStaropolskim zwyczajem, ale przede wszystkim z potrzeby wiary, serca i rozumu przychodzimy zatem dzisiaj, by Panu Bogu powiedzieć: dziękuję...

Wideo - dożynkiW tym roku gminne święto plonów obchodziliśmy w Rodakach. W tradycyjnych dożynkach uczestniczyło wielu mieszkańców gminy i zaproszonych gości.

Święto plonów w RodakachW tym roku gminne święto plonów obchodziliśmy w Rodakach. W tradycyjnych dożynkach uczestniczyło wielu mieszkańców gminy i zaproszonych gości.

Pod nowymi adresamiSzkoła i przedszkole w Ryczówku mają nowe adresy. Internetowe…

Posprzątane...Rodaki otrzymały tytuł Najczystszego Sołectwa w Gminie Klucze w tegorocznej edycji konkursu ogłoszonego przez Wójta Gminy Klucze.

25, 50, 60, odpustNagromadziło się okazji do świętowania w naszej parafii: odpust ku czci Matki Bożej Częstochowskiej, 60 – lecie erygowania czyli powołania do życia parafii, 50 – lecie życia i 25 – lecie przyjęcia święceń kapłańskich przez ks. Jarosława Kwietnia.

25, 50, 60, odpust (wideo)Parafia Rodaki: odpust NMP Częstochowskiej, 60 lat od powołania do życia parafii, pięćdziesiąte urodziny i 25 rocznica święceń kapłańskich ks. proboszcza Jarosław Kwietnia.

DrogaRozpoczęła się modernizacja drogi dojazdowej do pól w Ryczówku (od ul. Kwaśniowskiej).

Dolnośląskie pielgrzymowanie