Remont parkingu w RyczówkuW Ryczówku wykonano remont parkingu przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym. Miejsca parkingowe wykonane zostały z kostki brukowej.

Na Festiwalu SmakuW pięknej scenerii na rynku w Miechowie zgromadziło się wielu wystawców, a wśród nich panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Rodakach jako jedyne Koło Gospodyń Wiejskich zaproszone przez  Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego.

Wyróżnienie dla Rodak

Rodaki otrzymały wyróżnienie i dotację w wysokości 20 tys. złotych w konkursie „Niezwykła Małopolska Wieś 2018”, organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Sołectwo z naszej gminy zostało wyróżnione w kategorii „Nowatorska Małopolska Wieś”.

Koniec rokuNajpierw Msza św. Bo Panu Bogu trzeba podziękować za 10 miesięcy i prosić o błogosławieństwo na ponad dwa miesiące.

Święto Rodziny w Ryczówku

Radośnie, przy pięknej pogodzie bawili się mieszkańcy Ryczówka i goście na corocznym Święcie Rodziny.

Bohater katechezy

Gęś zatorska z RodakKoło Gospodyń Wiejskich w Rodakach uczestniczy w Ogólnopolskim Konkursie Kulinarnej Biblii Polskich Potraw Tradycyjnych, organizowanym przez redakcję portalu mojekgw.pl i redakcję kwartalnika „Moja wieś”.

RemontyRemont zakrystii, korytarza, salki katechetycznej i magazynku rozpoczęty.

RajdPonad 50 uczestników rowerowego rajdu po parafiach naszej gminy zatrzymało się także przed naszym kościołem.

ProcesjaProcesja w dzień Bożego Ciała czyli 31 maja 2018 r. Było pięknie, choć na końcu przy akompaniamecie grzmotów...

Samochód dla RyczówkaBukowno, Klucze i Olkusz to trzy gminy, do których trafią dotacje na zakup samochodów pożarniczych. Władze województwa małopolskiego rozstrzygnęły konkurs „Bezpieczna Małopolska”.

Z lotu ptakaNasza parafia (część) z lotu ptaka...